До 28-ї річниці Незалежності України, президент – Володимир Зеленський підписав указ №513/2019, в якому сформував нову, деценталізовану, стилістику проведення визначної державної дати.

Водночас зазначається про необхідність сприяти реалізації ініціатив громадськості:
– спрямованих на зміцнення національної єдності;
– консолідацію суспільства у справі розбудови держави;
– розвитоку міжрегіональних зв’язків;
– поширення інформації і знань про Україну;
– утвердження її позитивного іміджу у світі;

В рамках реформи децентралізації, постановою Кабінету Міністрів України, від 11 лютого 2016 року № 258 – було створено правові засади для створення установи “Агенції регіонального розвитку Закарпатської області” (АРРЗО).
Метою діяльності установи є посилення інституційної спроможності регіону та ефективна реалізації державної регіональної політики у векторі децентралізації.

Виконуючи наказ президента України №513/2019, “АРРЗО” провела аналіз культурно-мистецьких ініціатив української громадськості спрямованих на зміцнення національної єдності, культорологічної консолідації суспільства у справі розбудови держави, розвитку міжрегіональних зв’язків, поширення інформації і знань про Україну та утвердження позитивного іміджу України у світі.

Проаналізувавши за індикативами реалізовані кейси у фізично-аналоговому просторі країни “АРРЗО” пропонує ознайомитися з кейсом мультидисциплінарного некомерційного та соціальноспрямованого фестивалю високого мистецтва – Bouquet Kyiv Stage.

Його засновник – Євгеній Уткін, має ступінь Master of Business Administration (MBA) топових бізнес шкіл світу: INSEAD, IMD, Berkley, IESE, Wharton.
Людина під керівництвом якої компанія з України увійшла на Лондонську фондову біржу з ринковою капіталізацією 2 млрд 300 млн доларів США та стала найбільшою у Східній Європі хай-тек-компанією.
Залучення прямих інвестицій в Україну 550 млн доларів США.
З точки зору шерінгу інвестиційної експертизи Є.Уткін – є носієм унікальних знань реалізованих ним кейсів.

Важливо пам’ятати!
Однією з головних задач всіх сторених установ Агенцій регіонального розвитку є робота з інвестиціями свого регіону. Наразі, створено 19 АРР, в кожній області країни – одна агенція.

Отже, Bouquet Kyiv Stage.
Музика сучасних українських композиторів – утворює ядро.
Фестиваль ставить наголос на українському культурному контенті як частині світової культури, об`єднує мистецтво, освіту та новітні технології в єдиний культурний феномен сучасності.
Подія знайомить широку аудиторію зі зразками високого мистецтва Української держави.
Мистецтво – як універсальна мова міжкультурного спілкування у глобальному світі 21 століття.

Історія фестивалю
Bouquet Kyiv Stage започатковано в Києві у 2018 році.
Головним культурним наративом події стали роботи живих геніїв сучасного високого мистецтва України:
Валентина Сільвестрова;
Олександра Дубовика;
Флоріан Юр’єв;
Перший BKS відбувся 11-26 серпня, пройшов з великим успіхом та гучним резонансом. Про це свідчать:
– 40 культурно-мистецьких;
– понад 230 українських та закордонних учасників із 12 країн світу;
– 15 панельних дискусій з лідерами думок країни в секторі ІТ, кіно, літератури, музики…
– 25 відеоінсталяцій створених на території національного заповідника “Софія Київська” першою лабораторією цифрових мистецтв країни “BLCKBOX”;
– понад 800 тисяч людей, що дізналося про фестиваль у глобальній інтернет мережі;
– десять тисяч захоплених глядачів, що відвідали подію і познайомилися з сучасним високим мистецтвом України;

Про символ
Символ фестивалю – Букет, сучасний мегасимвол, створений київським художником та мислителем Олександром Дубовиком. Символ Букет – подарунок художника фестивалю.
Букет – це символ багатогранності нашої культури. Це – символ перетину шляхів і цивілізацій, вибухової суміші інтонацій, стилів, жанрів і епох.
Букет – це ментальний прояв підсвідомого українського народу, “філософія серця” за Г.Сковородою.
Дарування БУКЕТУ – жест вдячності митцям, що єднають Україну зі світом, сучасне – з минулим, наближають намріяне прийдешнє.

Запрошуємо директорів АРР за для розвитку міжрегіональних зв’язків та зміцнення національної єдності держави шляхом консолідації суспільства навколо поширення інформації і знань про країну та утвердження її позитивного іміджу у глобальному світі відвідати Bouquet Kyiv Stage 2019.
Вхід на події фестивалю – безкоштовний.